Meble kuchenne i kuchnie na wymiar

moelke kuchnie to wyjątkowa marka dla osób ceniących nie tylko nowoczesny design, ale także funkcjonalność i trwałe materiały w przystępnej cenie. Meble kuchenne marki moelke cechuje nowoczesna prostota, elegancja oraz wzornictwo odpowiadające najnowszym trendom designerskim.

Kuchnie produkowane na wymiar są współcześnie najpopularniejszą grupą mebli zamawianych w każdym salonie mebli kuchennych. Dzięki nim każdy zakątek, odrobina wolnego miejsca zostaje wykorzystana w sposób praktyczny i funkcjonalny. Meble kuchenne na indywidualne zamówienie wraz z szeroką ofertą szafek kuchennych pozwalają zaspokoić szczególne oczekiwania Klientów. Takie cechy posiadają nowoczesne kuchnie marki moelke.

Spotyka się tu jakość na odpowiednim poziomie, nowoczesne wzornictwo, oraz wysoko ceniona przez wszystkich użytkowników wyjątkowa funkcjonalność kuchni na wymiar.

Zestaw szafek kuchennych dostępny w linii gwarantuje możliwość zaprojektowania w pełni ergonomicznej kuchni na wymiar.

Szafki dolne, dzięki praktycznym szufladom pozwalają na wygodny dostęp do wszystkich zmagazynowanych w nich produktów. Ponadto posiadają nóżki tworzywowe z regulacją, co pozwala na zniwelowanie nierówności podłogi oraz idealne dopasowanie wysokości roboczej do wzrostu użytkownika. Szafki wiszące natomiast posiadają zawieszki schowane za ścianą tylną, a półki w nich są specjalnie zabezpieczone przed przypadkowym wysunięciem. Dzięki dodatkowemu wyposażeniu, jakim jest oświetlenie oraz wszelkiego rodzaju wkłady do szuflad czy segregatory na odpady meble kuchenne marki moelke pozwalają spełnić marzenia o kuchni nie tylko pięknej, ale również z bogatym wnętrzem, które pozwoli na radość z wykonywania codziennych kuchennych prac, a prace te uczyni łatwiejszymi i wygodniejszymi niż dotychczas.

Nowoczesne kuchnie, cieszące się obecnie największą popularnością, to nie tylko proste formy i dizajnerskie nowości, to również nowoczesne, dobrej jakości materiały. Dzięki prostym kształtom możemy połączyć dwa różne dekory na meblach kuchennych. Dzięki odpowiednio dobranym kolorom i fakturom może powstać ciekawa, praktyczna i idealnie dopasowana do indywidualizmu każdego z nas wyjątkowa zabudowa szafek kuchennych.

Nowoczesne wnętrza cechuje przede wszystkim przestrzeń, którą tworzymy za pomocą prostych form. Kuchnie na wymiar, dzięki odpowiednio dobranym szafkom kuchennym pozwalają nam bawić się detalami, które stworzą odpowiedni klimat. Swobodne łączenie nowoczesnych technologii i materiałów w otwartej, nowoczesnej kuchni umożliwia uzyskanie optycznie większej przestrzeni, która podkreśli jakość materiałów.

Meble kuchenne marki moelke dają bardzo duże możliwości zaprojektowania nowoczesnej kuchni, funkcjonalnej, ergonomicznej i dostosowanej do gustu każdego z nas.     

Zapisz się do naszego
Newslettera i badź
zawsze na bieżąco!